Drenaż limfatyczny twarzy DRE

Czym jest twarz? Twarz jest ekranem, na którym wyświetla się całe duchowe bogactwo i ubóstwo serca lub rozumu. Nosi ona wszystkie cechy charakteru człowieka.

o. Edward Stanek
          Drenaż limfatyczny twarzy jest zabiegiem - terapią bardzo skuteczną i jest stosowany w medycynie, kosmetyce oraz dermatologii estetycznej. Celem jest oczyszczenie i stymulacja skóry i tkanek twarzy, dekoltu, a także górnej części okolic klatki piersiowej.

          Dane dotyczące dobroczynnego wpływu na zdrowie i urodę  drenażu limfatycznego oparte na dwudziestoletnich badaniach klinicznych duńskiego lekarza i masażysty zostały opublikowane w latach trzydziestych ubieglegao wieku. Ta metoda terapeutyczna jest wciąż udoskonalana i cieszy się dużym odbiorem nie tylko pań. Wykonuję te zabiegi licznej grupie panów.

          Drenaż limfatyczny to forma specjalnego rodzaju masażu, którego głównym zadaniem jest stymulacja układu limfatycznego. Wykonuje się go poprzez uciskanie i pocieranie skóry z zastosowaniem specjalnych technik i określonych dobranych ruchów w sposób umożliwiający przepchnięcie nagromadzonych płynów - LIMFY - tak, aby zlikwidować obrzęki i poprawić krążenie chłonki.

          Twarz i skóra okolic podległych masażowi zostaje ujędrniona dodatkowo,  poprzez równoczesne z poprawą swobodnego krążenia limfy, dotlenienie i dokrwienie. Ma to również kapitalne znaczenie dla właściwego dokarmienia skóry, i znacząco powstrzymuje degenerację tkanek i  przedwczesną śmierć komórek. Zmarszczki zostają znacząco spłycone, a zabieg wzmacnia elastyczność skóry i mięśni, a to przeciwdziała tworzeniu się niechcianych  zmarszczek. Znikają obrzęki i opuchlizny również zastoinowe i zapalne. Usunięte zostają toksyny z komórek. Powraca ważne dla zdrowia  krążenie limfy. Kolejną korzyścią jest to, że kosmetyki używane na skórę lepiej aktywują jej nasycenie.

          Drenaż limfatyczny twarzy i dekoltu jest relaksującym i wyciszającym  zabiegiem, który głęboko pozytywnie i skutecznie wpływa na cały organizm.

Przydatne informacje

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek - piątek 9:00 - 20:00
  • Sobota Nieczynne

Kontakt

Naturopata Małgorzata Laskowska - Świderska ul. Traugutta 130, 71-300 Szczecin Tel:609 669 854 Tel:513 130 858
© 2020- 2024 Magavita